התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

מחפשים פסנתר למתחילים?

רבים פונים אלינו בשאלה – יש לכם פסנתר למתחילים?

לפני התשובה, אשאל אתכם שתי שאלות:

  • כשאתם אומרים "מתחילים", למי אתם מתכוונים? לילדים צעירים? ילדים בני 6-7, קצת בוגרים יותר?
  • וכשאתם אומרים "פסנתר למתחילים", למה אתם מתכוונים לפסנתר זול שנגנים מנוסים לא יבחרו בו כי הוא לא מספיק טוב?  כמו פסנתר חשמלי או פסנתר לא איכותי שלא נשמע מספיק .טוב או כזה שהקלידים שלו לא מספיק רספונסיביים

פטר, כמוסיקאי בוגר האקדמיה למוסיקה ומכוון פסנתרים רואה במקצוע שלו שליחות. ולכן המושג של פסנתר למתחילים לא קיים אצלנו בלקסיקון.

רוצים לדעת למה? צפו בסרטון הקצר.

בגילאים הצעירים המוח מתפתח בקצב הכי מהיר

דווקא בגילאים הצעירים, בערך עד גיל 9, המוח של הילדים הוא כמו ספוג ובעל יכולות הלמידה הגבוהות ביותר. בגילאים האלה המוח הוא הכי רגיש לקליטה של גירויים ופיתוח כישורים ויכולות.

לפי ד"ר בת שבע רובינשטיין מרצה העוסקת בהוראת פיתוח השמיעה –  "יכולת השמיעה של הילד תלויה באופן קריטי בחינוך המוסיקלי שהוא קיבל בגיל הרך. ככל שילדים נחשפים למוסיקה וצלילים בגיל צעיר  יותר כך הזיכרון המוסיקלי שלהם מתפתח מהר יותר ועמוק יותר".

(תוכלו לקרוא על כך עוד במאמר שפרסמה במגזין "אפוס" – "המפתח לשמיעה מצויינת")

איזה פסנתר מומלץ עבור ילדים צעירים?

בגלל הסיבות שציינו למעלה, דווקא עבור הילדים היינו מציעים לרכוש פסנתר או לשכור פסנתר איכותי עם צליל כמה שיותר עשיר. ההשקעה בילדים שלנו בעודם צעירים תניב פירות שהם יקצרו כל החיים.

אני מזמין אתכם לחנות להתרשם ממבחר הפסנתרים שלנו, לילדים זו תהיה חוויה, להתנסות פסנתרים שונים ולגלות את טעמם האישי. ואתם תראו מהר מאוד שהילדים יודעים בדיוק מה הם אוהבים. יש לנו בחנות מבחר גדול מאוד של פסנתרים, כולם איכותיים אך ברמות מחיר שונות, בתנאי תשלום נוחים ולכולם אפשרות של שכירות עם קיזוז כספי.

אשמח לפגוש אתכם,
פטר

 

פוסטים קשורים

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana