התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרים למכירה

אני, פטר גרויסמן, מכוון פסנתרים, מייבא ומוכר פסנתרים יד שניה כבר שנים רבות. ברשותי מגוון גדול מאוד של פסנתרים למכירה שמשתנה אחת לשבוע! כל הפסנתרים נבחרו בקפידה, כוונו ועברו רגולציה על-ידי באופן אישי ולכולם ניתנות 20 שנות אחריות!

בחרו פסנתר לפי סוג

בחרו פסנתר לפי מותג

פסנתרי ימאהה למכירה

פסנתרי קוואי למכירה

פסנתרי טויו למכירה

פסנתרי אטלס למכירה

פסנתרים למכירה מהמלאי

שאלות ותשובות בנושא מכירת פסנתרים

 • שאלה: אני לא מבינה כלום בנושא מכירת פסנתרים. איך אבחר פסנתר לביתי?
  תשובה: רבים מלקוחותי נתקלים בשאלה הזו. כל אחד בוחר בדרך המתאימה לו. יש כאלו הסומכים עלי בבחירה. במקרה כזה אני שואל מגוון שאלות את ההורים והנגן, התשובות שאני מקבל מכוונות אותי בדיוק לפסנתר המתאים להם ואשר יתאפשר להם לרכוש אותו בהתאם ליכולתם הכלכלית. יש אחרים שיעדיפו להביא איתם מורה או חבר פסנתרן בכדי לקבל את חוות דעתם. כל בחירה היא בחירה לגיטימית אשר מתקבלת בברכה. כמו כן כדי להעשיר את הידע שלך אני מזמין אותך לקרוא את המדריך המקיף לקנית פסנתר
 • שאלה: הבן שלי רק התחיל ללמוד, אני לא בטוח שהוא יתמיד, האם אני מוכרח לקנות פסנתר בכדי שיתאמן וילמד בבית?
  תשובה: יש לי פתרון מצויין בדיוק למצבים כאלו . הפתרון שאני מציע הוא השכרת פסנתר. כלומר, במקום לרכוש את הפסנתר כעת, כשהילד רק התחיל ללמוד, אתה בוחר פסנתר אחד מהמלאי העשיר של פסנתרים למכירה, את הפסנתר הזה אתה שוכר למשך חצי שנה. בתום חצי שנת שכירות אתה יכול להחליט לרכוש את הפסנתר (ואז עלות ההשכרה ששילמת מתקזזת ממחיר הפסנתר – ולא הפסדת כלום) או להחזיר את הפסנתר אלינו אם הילד לא גילה רצינות (ואז שילמת רק עבור שכירות ולא עבור כל הפסנתר)

  קרא עוד על השכרת פסנתרים

 • שאלה: יש לי פסנתר ישן בבית ואני חושב להחליף אותו באחד חדש יותר, מה האופציות שלי?
  אני מציע בשלב הראשון להזמין בדיקת פסנתר, בבדיקה אני מעריך את שווייו של הפסנתר. במידה ויש ערך לפסנתר תוכל לבצע אצלי טרייד-אין לפסנתר, כלומר, לקבל זיכוי על הפסנתר שלך בתמורה לקניית פסנתר מהמלאי בחנות וכמובן שבמקרה של טרייד אין אנו נפנה את הפסנתר שלך מביתך על חשבוננו. כמו כן תמיד תוכל לבחור למכור את הפסנתר שלך בשוק החופשי ולאחר מכן לקנות פסנתר אחר.
 • שאלה: ראיתי הרבה פסנתרים למכירה ביד 2 במחירים זולים, למה לקנות אצלכם?
  כשאתם קונים אצלי, אתם קונים פסנתר יד שניה ישירות ממכוון פסנתרים ולכן אתם יכולים להיות רגועים שהפסנתר במצב מכאני מצויין, שהפסנתר עבר רגולציה ומספר כיוונים עד ליציבות מוחלטת שלו והגעה למצב כיוון אופטימאלי. כמו כן לפסנתרים שלי יש אחריות ל-20 שנה וכיוון לאחר ההובלה חינם. כמו כן, גם אני וגם מכווני פסנתרי אחרים בוחנים כל יום את אתרי היד השניה, ואם יש מציאות אנו נדע למצוא אותם ולרכוש אותם. פסנתרים שנמצאים באתר למעלה מיומיים כנראה שיש לכך סיבה. פסנתרים מידיים פרטיות יכולים להיראות נפלא אך רק מכוון מקצועי ידע מה שווים. לפעמים הקניה הזולה מתבררת כקניה מאוד יקרה. אם לאחר הובלת הפסנתר תגלו שהפסנתר לא מחזיק כיוון, אכול ע"י עכברים ויש להחליף לבדים, או סדוק בתיבת התהודה ועוד… זאת תהיה לכם עוגמת נפש מאוד גדולה.
 • שאלה: האם יש יתרון בקניית פסנתר יד שניה על פני פסנתר חדש?
  בוודאי. היום הפסנתרים החדשים שנמכרים במחירים נמוכים יחסית מיוצרים בסין או אינדונזיה, אך איכותם לא משתווה לפסנתרים שיוצרו ביפן או באירופה (צ'כיה, גרמניה..). אם אתם מעוניינים בפסנתר איכותי מחומרי גלם מעולים אשר יוצר ביפן או באירופה במחיר סביר תפנו לחפש פסנתרים למכירה מיד שניה. כשאתם מחפשים פסנתר מיד שניה, חשוב שתוודאו שהמצב הפנימי שלו הוא כמו חדש (לדוגמה – שהחלקים המתכתיים הם ללא חלודה, שכל החלקים מקוריים, שלא הוחלפו מיתרים ועוד). מצב כזה יבטיח לכם הנאה מהפסנתר לשנים רבות.
Top
whatsapp
דילוג לתוכן allonpiano