התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרים יד שניה

חיפשת פסנתר יד שניה במצב מעולה כמו חדש?
טוב שהגעת לכאן!

אצלנו כל פסנתר הוא פסנתר מובחר, שנבדק בזכוכית מגדלת ע"י המומחה ומכוון הפסנתרים פטר גרויסמן. אתם מקבלים פסנתר יד שניה עם כל האיכויות של פסנתר תוצרת יפן או אירופה – לא סין או אינדונזיה במחיר של פסנתר משומש אבל במצב כמו חדש חיצונית ומכאנית.

אני מזמין אותך לאולם התצוגה החדש שלנו להתרשם ממלאי עצום של פסנתרים יד שניה שברשותי.
יש לך שאלה? אשמח לעזור. פטר 054-9988948

לא יודע איך לבחור פסנתר?

המדריך המקיף לקניית פסנתר

למה לקנות פסנתר יד שניה ממכוון פסנתרים? 

 • פסנתרים בדוקים – אני בוחר את הפסנתרים אחד אחד לאחר בדיקה מקיפה וקפדנית בעיניים של מומחה היודע לאבחן את מצבו האמיתי של הפסנתר. ועל כן כל הפסנתרים שלי, נמצאים במצב מכאני יוצא מן הכלל.
 • פסנתרים במצב אופטימלי – אני באופן אישי מטפל בפסנתרים שמגיעים אלי. כל פסנתר יד שניה עובר מספר כיוונים ורגולציה בכדי להביאו למצב אופטימלי בו אתם תוכלו להנות מהנגינה לאורך שנים רבות.
 • אחריות וכיוונים – אני לא עוזב אתכם לאחר המכירה ומפנה אתכם לגורם אחר שיטפל לכם בפסנתר. אני הוא זה שנותן את האחריות על הפסנתר ומכוון אותו אצלכם בבית. אני מלווה אתכם לאורך שנים והכי חשוב לי שתהיו מרוצים.

שאלות ותשובות בנושא פסנתרים יד שניה


 • שאלה: אני מעוניין לקנות פסנתר משומש, מה חשוב שאדע?

  פסנתר משומש יכול להיות מציאה או גרוטאה – הכל תלוי מאוד במצבו המכאני. ישנם פסנתרים שהם יד שניה, אך במצב כמו חדש ויש כאלו שהם חלודים, מלאי קורוזיה, סדוקים שגם בחינם לא כדאי לקחת.

  אם אתה קונה פסנתר יד שניה מאדם פרטי – חשוב מאוד להזמין בדיקת פסנתר. הבדיקה צריכה להיעשות ע"י מכוון פסנתרים ולא ע"י פסנתרן (או מורה לפסנתר). רק מכוון פסנתרים יוכל לדעת אם הפסנתר כדאי לקניה או לא ואם המחיר המבוקש עליו הוא ריאלי.

  אם אתה קונה פסנתר מחנות פסנתרים – הכי חשוב שתאהב את צליל הפסנתר, המגע שלו והמראה שלו, כי למעשה אתה מקבל עליו אחריות.

 • רבים שואלים אותי - למה לקנות פסנתר יד שניה כשבאותו מחיר אפשר לקנות פסנתר חדש? לחצו כאן לתשובתי

  התשובה ברורה לכל מכוון פסנתרים, מורה לפסנתר או פסנתרן מנוסה. ההסבר הקצר הוא – איכות וערך הפסנתר. הפסנתרים החדשים המוצעים למכירה, מיוצרים בעיקר בסין ואינדונזיה, חומרי הגלם נחותים יותר ואיכות העבודה נמוכה יותר משל אלו תוצרת יפן או אירופה וזה מתבטא באיכות הצליל, המגע ועמידות לאורך שנים. בסופו של דבר הערך הגבוה ביותר שתקבלו עבור כספכם הוא בקניית פסנתר יד שניה יפני או אירופאי.

  לייבא פסנתרים חדשים – זה קל, פשוט בוחרים מקטלוג ומחכים לאלו שלא מבינים בצליל ורוצים רהיט יפה! לייבא פסנתרים יד שניה – זו מומחיות, אני בוחר כל פסנתר ופסנתר בקפידה על פי מצב, צליל ואיכות! אני מכוון פסנתרים וההמלצה שלי היא חד משמעית – תשקיעו את כספכם בפסנתר יד שניה מובחר.


 • שאלה: למה רבים מהמורים ממליצים על פסנתר יד שניה ולא פסנתר חדש?

  מורים מעוניינים בטובת התלמיד. מצד אחד רוצים עבורו פסנתר איכותי, אך מצד שני לא רוצים להכביד על ההורים מבחינה כלכלית. פסנתר יד שניה נותן את הפתרון המושלם לכך. ניתן לרכוש פסנתר יד שניה תוצרת יפן או צ'כיה במצב כמו חדש בעלות סבירה, בעוד שפסנתר חדש כזה יעלה פי שניים. דבר נוסף, ניתן למצוא בשוק פסנתרים חדשים במחיר של פסנתר יד שניה מתוצרת יפנית, אך ארץ היצור שלהם תהיה סין או אינדונזיה. רוב המורים יעדיפו את התוצרת האירופאית או היפנית, אלו פסנתרים שנשמעים מעולה ושומרים על איכותם למשך עשרות שנים.


 • שאלה: מה מומחה בודק כשהוא בא לבחון פסנתר יד שניה?

  בגדול, המומחה מבצע 4 בדיקות, תוכלו להיעזר במידע הזה כדי לפסול פסנתרים, אך בשום פנים ואופן לא לבחור. את הבדיקה היסודית, המקיפה והמהימנה יכול לבצע רק מכוון פסנתרים מומחה.

  בדיקה של המכאניקה הפנימית – בפסנתר יש הרבה חלקים העשויים מלבדים ומעורות. חשוב לבדוק שאינם אכולים (ע"י עש, עכבר…) או שחוקים מנגינה. אם נמצא כי הם שחוקים, סביר להניח כי הפסנתר יזדקק בקרוב לשיפוץ.

  בדיקה של המיתרים והפינים – חשוב לבדוק שהפינים לא חלודים, חשוב לבדוק שהמיתרים שלמים ולא חלודים – מיתרים חלודים עלולים להיקרע.
  חשוב לוודא שאין סדקים במבנה המתכתי שעליו מותחים את המיתרים.

  בדיקה של הפטישים – הפטישים משפיעים על חוזק ואיכות הצליל של הפסנתר באופן ישיר. לכן מאוד חשוב לבדוק שהפטישים לא נשחקו משימוש יתר ושהלבד העוטף את הפטיש מספיק עבה.

  בדיקה של שלד הפסנתר – יש לבדוק שאין סדקים בתיבת התהודה (ניתן לראות את הסדקים בצידו האחורי של הפסנתר). יש לבחון את הפסנתר ביסודיות ולוודא שאין סימנים המעידים להימצאותם של תולעי עץ – חורים בגוף הפסנתר. מאוד קשה להיפטר מהן והם יהרסו לא רק את הפסנתר, אלא גם את הרהיטים בבית.


Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana