התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרי YAMAHA

אני, פטר גרויסמן, מכוון פסנתרים, מייבא ומוכר פסנתרים יד שניה כבר שנים רבות. ברשותי מגוון גדול מאוד של פסנתרים למכירה של חברת YAMAHA  מהדגמים המובילים ביותר! (התצוגה באתר הינה מדגמית בלבד):
YAMAHA U1, YAMAHA U2, YAMAHA U3 ופסנתרי כנף של ימאהה. ניתן לשכור את הפסנתרים או לרכוש אותם

למה לקנות פסנתר ימאהה יד שניה ממכוון פסנתרים? 

 • פסנתרים בדוקים – אני בוחר את הפסנתרים אחד אחד לאחר בדיקה מקיפה וקפדנית בעיניים של מומחה היודע לאבחן את מצבו האמיתי של הפסנתר. ועל כן כל הפסנתרים שלי, נמצאים במצב מכאני יוצא מן הכלל.
 • פסנתרים במצב אופטימלי – אני באופן אישי מטפל בפסנתרים שמגיעים אלי. כל פסנתר יד שניה עובר מספר כיוונים ורגולציה בכדי להביאו למצב אופטימלי בו אתם תוכלו להנות מהנגינה לאורך שנים רבות.
 • אחריות וכיוונים – אני לא עוזב אתכם לאחר המכירה ומפנה אתכם לגורם אחר שיטפל לכם בפסנתר. אני הוא זה שנותן את האחריות על הפסנתר ומכוון אותו אצלכם בבית. אני מלווה אתכם לאורך שנים והכי חשוב לי שתהיו מרוצים.

שאלות ותשובות בנושא פסנתרי ימאהה


 • שאלה: היכן יוצר פסנתר הימאהה שאני חושב לרכוש?

  עבור פסנתרים עומדים של YAMAHA: לפי האות שבאה לפני המספר הסידורי ניתן לדעת את ארץ הייצור

  • ללא אות לפני המספר הסידורי – הפסנתר יוצר ביפן
  • המספר הסידורי מתחיל באות – הפסנתר יוצר באינדונזיה
  • המספר הסידורי מתחיל באות YT – הפסנתר יוצר בטייוואן
  • המספר הסידורי מתחיל באות T – הפסנתר יוצר בג'ורג'יה ארה"ב
  • המספר הסידורי מתחיל באות – הפסנתר יוצר במישיגן ארה"ב

  עבור פסנתר כנף של YAMAHA:

  •  אם הפסנתר הוא מדגם GH1G, GH1FP, GC1G, GC1FP – הפסנתר יוצר בג'ורג'יה ארה"ב
  • אם הפסנתר הוא מדגם GA1E, DGA1E, GB1, DGB1, GB1K, DGB1K – הפסנתר יוצר באינדונזיה
  • כל כנף מדגם אחר יוצר ביפן

 • שאלה: בן כמה פסנתר הימאהה שאני חושב לרכוש?

  הדרך לדעת את הגיל היא מאוד פשוטה, לפי המספר הסידורי שצרוב על כל פסנתר YAMAHA אתה יכול בקלות לדעת את הגיל שלו.  אך חשוב לזכור שגיל הפסנתר מעיד רק על תקופת הזמן בו הפסנתר קיים ואינו מעיד למעשה על מצבו. אורך חייו של פסנתר שמור שנעשה בו שימוש סביר הוא כ-150 שנה, כך שלמעשה פסנתר בן 40 יכול להיות במצב מצויין ולשמש אתכם שנים רבות בעוד שפסנתר בן 20 מקונסרבטוריון יכול להיות שחוק בעקבות שימוש יתר ולדרוש שיפוץ.

 • שאלה: למה רבים מהמורים ממליצים על פסנתר יד שניה ולא פסנתר חדש?

  מורים מעוניינים בטובת התלמיד. מצד אחד רוצים עבורו פסנתר איכותי, אך מצד שני לא רוצים להכביד על ההורים מבחינה כלכלית. פסנתר יד שניה נותן את הפתרון המושלם לכך. ניתן לרכוש פסנתר יד שניה תוצרת יפן או צ'כיה במצב כמו חדש בעלות סבירה, בעוד שפסנתר חדש כזה יעלה פי שניים. דבר נוסף, ניתן למצוא בשוק פסנתרים חדשים במחיר של פסנתר יד שניה מתוצרת יפנית, אך ארץ היצור שלהם תהיה סין או אינדונזיה. רוב המורים יעדיפו את התוצרת האירופאית או היפנית, אלו פסנתרים שנשמעים מעולה ושומרים על איכותם למשך עשרות שנים.


 • שאלה: מה מומחה בודק כשהוא בא לבחון פסנתר יד שניה?

  בגדול, המומחה מבצע 4 בדיקות, תוכלו להיעזר במידע הזה כדי לפסול פסנתרים, אך בשום פנים ואופן לא לבחור. את הבדיקה היסודית, המקיפה והמהימנה יכול לבצע רק מכוון פסנתרים מומחה.

  בדיקה של המכאניקה הפנימית – בפסנתר יש הרבה חלקים העשויים מלבדים ומעורות. חשוב לבדוק שאינם אכולים (ע"י עש, עכבר…) או שחוקים מנגינה. אם נמצא כי הם שחוקים, סביר להניח כי הפסנתר יזדקק בקרוב לשיפוץ.

  בדיקה של המיתרים והפינים – חשוב לבדוק שהפינים לא חלודים, חשוב לבדוק שהמיתרים שלמים ולא חלודים – מיתרים חלודים עלולים להיקרע.
  חשוב לוודא שאין סדקים במבנה המתכתי שעליו מותחים את המיתרים.

  בדיקה של הפטישים – הפטישים משפיעים על חוזק ואיכות הצליל של הפסנתר באופן ישיר. לכן מאוד חשוב לבדוק שהפטישים לא נשחקו משימוש יתר ושהלבד העוטף את הפטיש מספיק עבה.

  בדיקה של שלד הפסנתר – יש לבדוק שאין סדקים בתיבת התהודה (ניתן לראות את הסדקים בצידו האחורי של הפסנתר). יש לבחון את הפסנתר ביסודיות ולוודא שאין סימנים המעידים להימצאותם של תולעי עץ – חורים בגוף הפסנתר. מאוד קשה להיפטר מהן והם יהרסו לא רק את הפסנתר, אלא גם את הרהיטים בבית.

 • שאלה: למה אין מחירים באתר?

  הסיבה שאין מחירים באתר היא מאוד פשוטה –  אני יכול לקבל שני פסנתרים מאותו דגם  אך היות ומדובר בפסנתרים יד שניה, המחירים שלהם יהיו שונים – המחיר השונה נובע ממצב חיצוני, צליל ומצב מכאני. אין לי את היכולת לעדכן את האתר באופן תדיר ולכן לכל דגם של פסנתר יש דף מוצר אחד באתר. לדוגמה- יש כרגע ברשותי 12 פסנתרים מדגם YAMAHA U1 בטווח מחירים של בין 9,000 ש"ח ל-13,500 ש"ח, אך באתר המוצר מופיע פעם אחת בלבד. ברגע שתגיע לבחור פסנתר אצלי, אני מבטיח לך שתצא מרוצה – עם פסנתר איכותי במחיר מצויין. אם יש לך שאלות אתה מוזמן להתקשר אלי – פטר 054-9988948

   


Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana