התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרי כנף למכירה

אני, פטר גרויסמן, מכוון פסנתרים, מייבא ומוכר פסנתרים כבר שנים רבות. ברשותי מגוון גדול מאוד של פסנתרים למכירה  – כל פסנתרי הכנף נבחרו בקפידה, עברו כיוון ונמצאים במצב אופטימלי, בכדי שאתם תוכלו להנות מהנגינה לאורך שנים רבות. לכל פסנתר כנף ניתנים כיוון ראשון חינם ואחריות מקיפה. אני מזמין אותך לאולם התצוגה להתרשם ממלאי פסנתרי הכנף שברשותי. יש לך שאלה? אשמח לעזור. 

השכרת פסנתר כנף לאירוע >>

תגובה פסנתר כנף

לא יודע איך לבחור פסנתר?

המדריך המקיף לקניית פסנתר

למה לקנות פסנתר כנף יד שניה רק ממכוון פסנתרים? 

 • פסנתרים בדוקים – אני בוחר את הפסנתרים אחד אחד לאחר בדיקה מקיפה וקפדנית בעיניים של מומחה היודע לאבחן את מצבו האמיתי של הפסנתר. ועל כן כל הפסנתרים שלי, נמצאים במצב מכאני יוצא מן הכלל.
 • פסנתרים במצב אופטימלי – אני באופן אישי מטפל בפסנתרים שמגיעים אלי. כל פסנתר יד שניה עובר מספר כיוונים ורגולציה בכדי להביאו למצב אופטימלי בו אתם תוכלו להנות מהנגינה לאורך שנים רבות.
 • אחריות וכיוונים – אני לא עוזב אתכם לאחר המכירה ומפנה אתכם לגורם אחר שיטפל לכם בפסנתר. אני הוא זה שנותן את האחריות על הפסנתר ומכוון אותו אצלכם בבית. אני מלווה אתכם לאורך שנים והכי חשוב לי שתהיו מרוצים.

אולי שאלת את עצמך בנושא פסנתר כנף


 • שאלה: איזו תחזוקה דורש פסנתר כנף?

  פסנתר כנף, בדומה לפסנתר אקוסטי רגיל, בנוי מחלקים רגישים רבים. מתח המיתרים אשר מפיק צליל נעים לאוזן מציב את המבנה תחת מתח עצום. תחזוקה לא נאותה או לא סדירה של הפסנתר יכולה לגרום לבעיות אשר יכולות להחמיר עם הזמן ויובילו לכך שהפסנתר יפיק צליל לא נעים לאוזן ורגישות המגע שלו תרד.

  כדי לשמור על פסנתר כנף, בדומה לפסנתר אקוסטי רגיל, יש לדאוג להזמין מכוון אחת לשנה. המכוון לא רק שיכוון את הפסנתר, הוא גם יביא את המיתרים למתח אופטימלי הוא גם יכול לזהות בעיות בהתהוות ולמנוע אותן או לסדר אותן לפני שהופכות לבעיות רציניות.

  חשוב לציין כי פסנתר חדש יש לכוון לפחות 3 פעמים בשנה הראשונה וכשקונים פסנתר יד שניה אפשר לרוב להסתפק בכיוון אחד לאחר ההובלה

 • שאלה: האם אתם משכירים פסנתרי כנף?

  כן. ניתן להשכיר פסנתר כנף לטווח קצר (אירוע כלשהו) או לטווח ארוך (חצי שנה או יותר)

  קראו עוד על השכרת פסנתרים

 • שאלה: מה מיוחד בפסנתרי כנף?

  בפסנתר כנף המיתרים מתוחים בצורה אופקית (לעומת פסנתר עומד בו המיתרים מתוחים אנכית) והפטישים מכים במיתרים מלמטה וחוזרים חזרה למקומם הודות לכוח הכובד.

  מבנה מיוחד זה מאפשר לפסנתרן לבצע חזרות מהירות יותר באותו קליד, לנגן מהר יותר וכן מקנה שליטה מקסימלית על אופן הפקת הצליל. מאחר ופסנתר כנף בנוי מאוזן לקרקע ניתן לבנות פסנתרים גדולים במיוחד, וככל שהפסנתר ארוך יותר, כך המיתרים שלו ארוכים יותר וכך גם תיבת התהודה שלו רחבה יותר. בשל כך באולמות קונצרטים רבים בעולם בוחרים להשתמש בפסנתר כנף, שכן הוא מפיק צליל חזק ומהדהד, צלילי הבס שלו מושמעים בצורה טובה ונקייה וכך גם הצלילים הגבוהים.

  פסנתר כנף לאורך השנים קיבל מקום של כבוד ויוקרה, מבחינה חיצונית הוא מרשים ביופיו, בעל צורה מעוגלת, פריט עיצובי לכל דבר, ובבחינה אחרת ניתן להפיק ממנו איכות סאונד יוצאת מן הכלל.

 

Top
dana