התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרי כנף למכירה

אם אתם מחפשים להכניס לחייכם את האלגנטיות הנצחית ואת היכולות המוסיקליות של כלי ייחודי זה, הגעתם למקום הנכון. אני פטר גרויסמן, מכוון ומשפץ פסנתרים ובחרתי בקפידה כל פסנתר כנף שעומד אצלי בתצוגה. ברשותי מגוון גדול מאוד של פסנתרי כנף למכירה. הביקור אצלי באולם התצוגה ובבית המלאכה הוא חוויה שאין שניה לה בארץ. אני מזמין אותך לבקר, לנגן ולהתרשם ממלאי פסנתרי הכנף שברשותי.
יש לך שאלה? אשמח לעזור. פטר 054-9988948. 

תגובה פסנתר כנף

לא יודע איך לבחור פסנתר?

המדריך המקיף לקניית פסנתר

למה לקנות פסנתר כנף יד שניה רק ממכוון פסנתרים? 

 • פסנתרים בדוקים – אני בוחר את הפסנתרים אחד אחד לאחר בדיקה מקיפה וקפדנית בעיניים של מומחה היודע לאבחן את מצבו האמיתי של הפסנתר. ועל כן כל הפסנתרים שלי, נמצאים במצב מכאני יוצא מן הכלל.
 • פסנתרים במצב אופטימלי – אני באופן אישי מטפל בפסנתרים שמגיעים אלי. כל פסנתר יד שניה עובר מספר כיוונים ורגולציה בכדי להביאו למצב אופטימלי בו אתם תוכלו להנות מהנגינה לאורך שנים רבות.
 • אחריות וכיוונים – אני לא עוזב אתכם לאחר המכירה ומפנה אתכם לגורם אחר שיטפל לכם בפסנתר. אני הוא זה שנותן את האחריות על הפסנתר ומכוון אותו אצלכם בבית. אני מלווה אתכם לאורך שנים והכי חשוב לי שתהיו מרוצים.

אולי שאלת את עצמך בנושא פסנתר כנף

 • שאלה: מה המשמעות של אורך של פסנתר כנף?

  כשמדברים על אורך של פסנתר כנף מתכוונים לאורכה של תיבת התהודה שלו. ככל שתיבת התהודה של פסנתר כנף גדולה יותר כך גם המיתרים ארוכים יותר ולכך יש קשר ישיר לצליל המופק – הרטט על גבי המיתר גדל  ולכן הצליל יהיה חזק יותר, עשיר יותר ועמוק יותר. אך יש לשים לב, שכל זה נכון בהנחה שהחלל בו ממוקם הפסנתר מתאים לו ויכול להכיל את העוצמות שלו. אם החלל קטן מידי או בעל אקוסטיקה לא טובה ולא מחמיאה, פסנתר כנף גדול ישמע חזק מידי ויגיע לצלילים שלאוזן לא נעים לשמוע.

  כמו כן מאוד חשוב לשים לב שהגודל של פסנתר כנף הוא לא היחיד שמשפיע על גוון ועומק הצליל אלא גם איכות החומרים ממנו עשוי הפסנתר.

  פסנתרי כנף מתחלקים לחמש קטגוריות עפ"י אורכם:

  סיווג פסנתרי כנף לפי גודלם

  • Baby Grand: 1.70m and less – פסנתרי הכנף הקטנים ביותר. מאוד פופולריים בבתי מגורים.
  • Medium Grand: 1.70-1.80 m –  פסנתרי הכנף הנמכרים ביותר. היות שמצד אחד הם נחשבים פסנתרי כנף מקצועיים בעלי מיתרים ארוכים ונפח של תיבת תהודה גדול יחסית המספקים צליל עשיר, אך מצד שני הם לא יקרים ומתאימים לבתי מגורים ולחללים לא גדולים המועדפים על מורי נגינה, פסנתרנים מנוסים ואולמות לא גדולים.
  • professional grand: 1.80-2.25 m – פסנתרי כנף מקצועיים. בעלי תיבת תהודה גדולה ומיתרים ארוכים המפיקים צליל עשיר וחזק. פסנתרי כנף מהגודל הזה ומעלה יש לבחור את בהתאם לחלל בו יעמדו. בגדול, פסנתרים בגודל הזה מתאימים לנגנים מקצועיים המנגנים באולמות סגורים עם אקוסטיקה טובה.
  • semi concert grand: 1.25-2.50 m– פסנתרי כנף גדולים, בעלי צליל חזק מאוד ומנעד  צלילים עשיר. מיועד לאולמות קונצרטים רחבי ידיים אשר הפסנתר הוא חלק מהרכב נגנים גדול או בבמות פתוחות גדולות בהם יש צורך בסאונד חזק..
  • Concert Grand: 2.50 m and more –הפסנתרים המקצועיים והטובים ביותר. משתמשים בהם בעיקר באולמות קונצרטים גדולים במיוחד עם הרכבים מוסיקליים גדולים. מיועדים לפסנתרנים מהשורה הראשונה.

 • שאלה: איזו תחזוקה דורש פסנתר כנף?

  פסנתר כנף, בדומה לפסנתר אקוסטי רגיל, בנוי מחלקים רגישים רבים. מתח המיתרים אשר מפיק צליל נעים לאוזן מציב את המבנה תחת מתח עצום. תחזוקה לא נאותה או לא סדירה של הפסנתר יכולה לגרום לבעיות אשר יכולות להחמיר עם הזמן ויובילו לכך שהפסנתר יפיק צליל לא נעים לאוזן ורגישות המגע שלו תרד.

  כדי לשמור על פסנתר כנף, בדומה לפסנתר אקוסטי רגיל, יש לדאוג להזמין מכוון אחת לשנה. המכוון לא רק שיכוון את הפסנתר, הוא גם יביא את המיתרים למתח אופטימלי הוא גם יכול לזהות בעיות בהתהוות ולמנוע אותן או לסדר אותן לפני שהופכות לבעיות רציניות.

  חשוב לציין כי פסנתר חדש יש לכוון לפחות 3 פעמים בשנה הראשונה וכשקונים פסנתר יד שניה אפשר לרוב להסתפק בכיוון אחד לאחר ההובלה

 • שאלה: האם אתם משכירים פסנתרי כנף?

  כן. ניתן להשכיר פסנתר כנף לטווח קצר (אירוע כלשהו) או לטווח ארוך (חצי שנה או יותר)

  קראו עוד על השכרת פסנתרים

 • שאלה: מה מיוחד בפסנתרי כנף?

  בפסנתר כנף המיתרים מתוחים בצורה אופקית (לעומת פסנתר עומד בו המיתרים מתוחים אנכית) והפטישים מכים במיתרים מלמטה וחוזרים חזרה למקומם הודות לכוח הכובד.

  מבנה מיוחד זה מאפשר לפסנתרן לבצע חזרות מהירות יותר באותו קליד, לנגן מהר יותר וכן מקנה שליטה מקסימלית על אופן הפקת הצליל. מאחר ופסנתר כנף בנוי מאוזן לקרקע ניתן לבנות פסנתרים גדולים במיוחד, וככל שהפסנתר ארוך יותר, כך המיתרים שלו ארוכים יותר וכך גם תיבת התהודה שלו רחבה יותר. בשל כך באולמות קונצרטים רבים בעולם בוחרים להשתמש בפסנתר כנף, שכן הוא מפיק צליל חזק ומהדהד, צלילי הבס שלו מושמעים בצורה טובה ונקייה וכך גם הצלילים הגבוהים.

  פסנתר כנף לאורך השנים קיבל מקום של כבוד ויוקרה, מבחינה חיצונית הוא מרשים ביופיו, בעל צורה מעוגלת, פריט עיצובי לכל דבר, ובבחינה אחרת ניתן להפיק ממנו איכות סאונד יוצאת מן הכלל.

 

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana