התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

השכרת פסנתר לתלמיד מתחיל

השכרת פסנתר לתלמיד

השכרת פסנתר לתקופה ארוכה הינו שירות אותו אנו מציעים לרוב להורים שמעוניינים לבדוק את רצינותו של הילד בשיעורי הנגינה בטרם הם קונים עבורו פסנתר

החל מ-249 ש"ח לחודש ויש לכם פסנתר איכותי בבית

ניתן להשכיר כל אחד מהפסנתרים האקוסטיים שנמצאים במלאי גם את הפסנתרים היקרים ביותר, וזאת בכדי לאפשר לילד ללמוד על פסנתר איכותי אשר איתו יוכל לממש את הפוטנציאל שלו. ככל שהפסנתר איכותי יותר הוא מאפשר לתלמיד לפתח שמיעה מוסיקלית וזאת היות והתלמיד שהוא שומע צלילים איכותיים יותר ומתרגל למגע הנכון של הקלידים.

תנאי ההשכרה

  • ניתן לשכור פסנתר לחצי שנה ומעלה.
  • עלות השכרת פסנתר נקבעת עפ"י סוג הפסנתר המושכר
  • בתום חצי שנת שכירות תוכלו לרכוש את הפסנתר בקיזוז כספי מלא! כלומר, הסכום ששילמתם עבור ההשכרה יקוזז ממחירו של הפסנתר – ובעצם לא הפסדתם כלום!
  • במידה ואתם עדיין מתלבטים אם לרכוש את הפסנתר, תוכלו להאריך את השכירות מעבר לחצי שנה, אך קחו בחשבון שרק תשלום ששילמתם עד חצי שנת שכירות מתקזז ממחיר הפסנתר.
  • ההשכרה כוללת כיוון לאחר ההובלה! 

לקוחות ממליצים

את ההמלצה על פסנתרי הצפון קיבלנו מהמורה לפסנתר של הבת שלי ששמה סופי.
ואכן כשהגענו לבית העסק התרשמנו רק לטובה מפיטר מהידע, היצע, אדיבות והמקצועיות.
אני רוצה לציין שאופצייית שכירות פסנתר שקיימת והקיזוז לאחר מכן מהסכום היא מעולה במיוחד למתחילים בעניין שטרם ברור להם אם הילד אכן רציני בעניין המוסיקה או מדובר בהתלהבות חולפת.
אז הרבה תודה והמשך שיתוף בהמשך.

אורלי רוזנבלום
קרית-חיים

פטר שלום , מבקש להודות לך ולבתך על כל תהליך שהיה עבורנו רק נעים ומתגמל . החל מהביקור בחנות דרך הרעיון של השכרה ולמידה של הפסנתר במשך חצי שנה ללא התחייבות ועד לסיום המוצלח עם הרכישה אני מאחל לכם עוד ימים רבים של נתינה וקבלה. בברכה, עפר.

עפר מרגלית
כרם מהרל

Top
dana