התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

השכרת פסנתר לתלמיד מתחיל

השכרת פסנתר לתלמיד מתחיל

השכרת פסנתר לתקופה ארוכה הינו שירות אותו אנו מציעים להורים שמעוניינים לבדוק את רצינותו של הילד בשיעורי הנגינה בטרם הם קונים עבורו פסנתר

החל מ-300 ש"ח לחודש ויש לכם פסנתר איכותי בבית

ניתן להשכיר כל אחד מהפסנתרים האקוסטיים שנמצאים במלאי  גם את הפסנתרים היקרים ביותר (למעט פסנתרים לבנים ופסנתרי סיילנט), וזאת בכדי לאפשר לילד ללמוד על פסנתר איכותי אשר איתו יוכל לממש את הפוטנציאל שלו. ככל שהפסנתר איכותי יותר הוא מאפשר לתלמיד לפתח שמיעה מוסיקלית וזאת היות והתלמיד שומע צלילים איכותיים יותר ומתרגל למגע הנכון של הקלידים.

אייקון פסנתר יד שניה

פסנתרים לבחירה מהמלאי

תנאי ההשכרה

  • ניתן לשכור פסנתר לחצי שנה ומעלה.
  • עלות השכרת פסנתר נקבעת עפ"י סוג הפסנתר המושכר
  • בתום חצי שנת שכירות תוכלו לרכוש את הפסנתר בקיזוז כספי מלא! כלומר, הסכום ששילמתם עבור ההשכרה יקוזז ממחירו של הפסנתר – ובעצם לא הפסדתם כלום!
  • במידה ואתם עדיין מתלבטים אם לרכוש את הפסנתר, תוכלו להאריך את השכירות מעבר לחצי שנה, אך קחו בחשבון שרק תשלום ששילמתם עד חצי שנת שכירות מתקזז ממחיר הפסנתר.
  • ההשכרה כוללת כיוון לאחר ההובלה! 

לקוחות ממליצים

את ההמלצה על פסנתרי הצפון קיבלנו מהמורה לפסנתר של הבת שלי ששמה סופי.
ואכן כשהגענו לבית העסק התרשמנו רק לטובה מפיטר מהידע, היצע, אדיבות והמקצועיות.
אני רוצה לציין שאופצייית שכירות פסנתר שקיימת והקיזוז לאחר מכן מהסכום היא מעולה במיוחד למתחילים בעניין שטרם ברור להם אם הילד אכן רציני בעניין המוסיקה או מדובר בהתלהבות חולפת.
אז הרבה תודה והמשך שיתוף בהמשך.

אורלי רוזנבלום
קרית-חיים

פטר שלום , מבקש להודות לך ולבתך על כל תהליך שהיה עבורנו רק נעים ומתגמל . החל מהביקור בחנות דרך הרעיון של השכרה ולמידה של הפסנתר במשך חצי שנה ללא התחייבות ועד לסיום המוצלח עם הרכישה אני מאחל לכם עוד ימים רבים של נתינה וקבלה. בברכה, עפר.

עפר מרגלית
כרם מהרל

זה זמן רב שאנו מחפשים פסנתר, התייעצנו עם מספר מומחים בתחומם אולם חששנו להתקדם בתהליך משום שלא ניתן ללכת פיזית לחנויות זאת לאור הגבלות היציאה בתקופה זו של הקורונה. והרי איך אפשר לרכוש כלי נגינה מבלי לנגן עליו לפני?!
לאחר לבטים החלטנו שלא לוותר ולבדוק את האפשרויות, הרי גם ככה אנחנו סגורים כל היום בבית אז לפחות ננגן🎼

הגענו לפסנתרי הצפון דרך המלצה של חברת המשפחה. בשיחה הראשונה עם פטר, הבנתי שמדובר באדם מומחה בתחומו, ישר ונעים. לאור המצב המורכב החלטנו לא לרכוש אלא להתחיל בשכירות לחצי שנה עם אפשרות לקניה עתידית. מחיר השכירות של פסנתרי הצפון הגון ביותר!
הפסנתר הגיע תוך יומיים (וענה בדיוק על הציפייה), מובילים מקסימים ואין מאושרים מאיתנו.
פטר ודנה מפסנתרי הצפון מקסימים השירות שקיבלנו סופר מקצועי, אדיב, ואמין. ממליצים מכל הלב 💗🎹

מוראל פור
הרצליה

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana