התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרי סיילנט

פסנתר סיילנט  – השילוב המושלם שבין פסנתר אקוסטי מקצועי לבין פסנתר חשמלי ברמה גבוהה. פסנתר SILENT נקרא גם הפסנתר השקט הודות לכך שבזמנים שדרוש שקט סביב, תוכלו להנות מנגינה על הפסנתר בלי להפריע לאף אחד, פשוט להפעיל את מערכת הסיילנט לשים את האוזניות ולנגן! פסנתר סיילנט הוא קודם כל פסנתר אקוסטי, כך שהפסנתרן לא מוותר בשום פנים על איכויות הפסנתר ויכול להנות מנגינה מקצועית ואותנטית בכל עת. חשוב להתקשר ולברר מלאי עדכני 054-9988948, פטר

לחץ לסינון:

המלצות על פסנתר סיילנט

פסנתר סיילנט

שאלות ותשובות בנושא פסנתר סיילנט

שאלה: מה הייחוד של פסנתר סיילנט

פסנתר סיילנט – שילוב בין פסנתר אקוסטי לחשמלי – Silent Piano מספק שילוב מושלם בין פסנתר אקוסטי לכל דבר ובין פסנתר חשמלי, מה שמאפשר לבעליו ליהנות מהיתרונות של שני העולמות בהתאם לצרכיו, בין אם מדובר בנגן חובב או מקצוען. בהינתן תנאים סביבתיים מתאימים מתפקד הכלי כפסנתר אקוסטי איכותי ומקצועי. ואולם, כשאין אפשרות לנגן בקול רם פשוט עוברים למצב חשמלי, ונהנים ממגע של פסנתר אקוסטי ואיכות צליל גבוהה. כמו כן, מלבד החיבור לאוזניות לחלק מפסנתרי הסיילנט אפשר לחבר למחשב ע"י חיבור MIDI ולבצע פעולות הקלטה ועריכה שונות .

שאלה: מה הן העלויות של עלויות של Silent Piano?

חשוב לדעת כי silent piano יקר יותר מפסנתר אקוסטי רגיל באותה הרמה. יחד עם זאת, עבור אמנים מקצועיים וחובבנים המנגנים שעות רבות בביתם ואין ברשותם חדר חזרות מבודד, מדובר בהשקעה כדאית ומשתלמת המאפשרת להם לנגן בכל שעות היממה מבלי להפריע לסובבים. מאידך, אם אין ברשותכם את התקציב בכדי לרכוש פסנתר שקט, תמיד תוכלו להשתמש בפדל האמצעי בפסנתר (לא קיים בכל הפסנתרים) אשר מעמעם מאוד את צליל הפסנתר.

שאלה: מה הטכנולוגיה שמאחורי פסנתר סיילנט?

פסנתר סיילנט הוא קודם כל פסנתר אקוסטי רגיל, בו הצליל מופק כתוצאה ממכה שנותן הפטיש על המיתר. כאשר מפעילים את מערכת הסיילנט, נכנסת לפעולה המערכת האלקטרונית. חיישנים הנמצאים מתחת לקלידים קולטים את עוצמת הלחיצה של הפסנתרן עליהם,  ומתרגמים אותה לצליל מתוך דגימות ממאגר הצלילים שהוקלט מראש. לרוב מדובר בדגימות מאוד איכותיות של פסנתר כנף.   אבל איך לא מופק צליל מהמיתרים כשהפסנתרן מנגן? כאשר מפעילים את מערכת הסיילנט כל הפטישים מתרחקים במילימטרים ספורים מהמיתרים, כך שתחושת הנגינה ומגע הקלידים נשמר, אך צליל אינו מופק. .

שאלה: מה היתרונות של SILENT PIANO?
  • מאפשר חיבור לאוזניות – ניתן לנגן עליו בלילה או בכל זמן אחר בו הנגינה מפריעה לסובבים, וכל זאת מבלי לוותר על תחושת הקלידים האמיתית ונוחות הנגינה שיכול לספק רק פסנתר אקוסטי.
  • עומד בפני עצמו כפסנתר אקוסטי כך שהפסנתרן לא מוותר בשום פנים על איכויות הפסנתר האקוסטי ויכול להנות מנגינה מקצועית ואותנטית בכל עת.
  • חיבור ל-MIDI – בחלק ממערכות הסיילנט יש מערכת MIDI המאפשרת חיבור למחשב ובכך להסתנכרן עם מגוון תוכנות הקלטה ועריכה.
שאלה: מה לבדוק לפני שקונים פסנתר סיילנט?
  • האם בדקתם אופציה של פסנתר יד שניה מסוג SILENT? היתרון הברור של פסנתר יד שניה לעומת חדש הוא המחיר הזול בהרבה. ישנם בנמצא פסנתרי סיילנט שמצבם המכני והחיצוני הוא כחדש ואיכות הצליל והנגינה אף עולה על פסנתרים חדשים. לכן אם חשקתם בפסנתר סיילנט רצוי מאוד להתרשם משתי האופציות לפני שמחליטים החלטה סופית.
  • שנות אחריות – בפסנתר סיילנט שנות האחריות ניתנות לפסנתר האקוסטי בנפרד ולמודול האלקטרוני בנפרד. בד"כ לפסנתר האקוסטי ניתנות בין 15-20 שנות אחריות ולמודול האלקטרוני שנה אחת כמו לכל המוצרים החשמליים.
  • איכות הפסנתר האקוסטי עצמו – אסור לשכוח שלפני הכל, פסנתר סיילנט הוא פסנתר אקוסטי לכל דבר, לכן חשוב מאוד לאהוב את הצליל שלו ואת המגע שלו לפני שבכלל מתחברים לאוזניות.
  • איכות השמע והצליל בחיבור לאוזניות – חשוב לבדוק את איכות הצליל הנשמעת כאשר הפסנתר במצב שקט ומחובר לאוזניות. איכות הצליל במקרה כזה תלויה בשני גורמים: איכות הסמפלים (דגימות הצליל) של המודול האלקטרוני ואיכות האוזניות. על כן, כדי לקבל תמונה אמיתית של הסאונד חשוב מאוד להשתמש באוזניות איכותיות.
  • החיבורים והפונקציות במודול – ישנם כל מיני סוגים של מודולים. במודול הבסיסי ביותר יש חיבור לאוזניות וכפתור לשליטה על הווליום. מודולים מתקדמים יותר יכולים להגיע עם חיבור MIDI, USB, מטרונום ועוד.

 

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana