התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

צביעת פסנתרים

פסנתר בנוסף להיותו כלי נגינה הוא רהיט מאוד מרכזי בבית, לכן לא מן הנמנע שתרצו שהמראה שלו ישתלב בעיצוב של הבית. ואנחנו יכולים לעזור לכם בכך

בתמונה: פסנתר כנף שצבעו המקורי היה שחור ובהזמנת לקוחה נצבע לצהוב בננה. בשורה התחתונה, צבע הוא עניין של טעם אישי, אבל הנקודה היא שאנחנו פה כדי לצבוע עבורכם את הפסנתר בכל צבע שתחפצו.

מה השלבים של צביעת פסנתר?

בחירת צבע לפסנתר

אתם בוחרים צבע לפי טעמכם מתוך מניפת צבעים

 • פירוק מוחלט של הפסנתר

  הפירוק לגורמים נועד לצורך השגת שתי מטרות: האחת היא הגנה על כל החלקים שיכולים להיפגע מהצביעה והשניה היא הגעה לתוצאת צביעה מושלמת

 • נפטרים מהצבע הישן

  שיוף יסודי והורדת הצבע הישן מכל החלקים

 • הכנות לפני הצביעה

 •  

 • צביעה בצבע יסוד

  צביעת כל חלקי הפסנתר בצבע יסוד על מנת שהצבע החדש יתקבע בצורה מושלמת

 • שיוף והחלקה

  רק לאחר שכל החלקים עברו שיוף והם חלקים לגמרי ונקיים מאבק הם מוכנים להיכנס לתהליך הצביעה

 • צביעה בחדר צבע מקצועי

 • צביעת חלקי הפסנתר

  צובעים בתנור כל חלק וחלק בשתי שכבות לפחות. הצביעה נעשית בחדר צבע מיוחד שמאפשר להשיג תוצאה מושלמת עמידה לאורך שנים ארוכות.

 •  

הרכבת הפסנתר

לאחר ייבוש מוחלט מחברים חזרה את כל חלקי הפסנתר.

 

מה עלות צביעת פסנתר?

מחיר של צביעה מקצועית בתנור מורכב משני פרמטרים עיקריים: עלות הצביעה עצמה ועלות ההובלה, מחיר הצביעה הוא כ-6,000 ש"ח ומחיר ההובלה הלוך וחזור הינו כ-1,000 ש"ח.

בנוסף, יש לקחת בחשבון שאם הפוליאטורה של הפסנתר פגומה, אם יש שקעים, קילופים או סדקים בעץ אנו נידרש לטפל בהם טרם הצביעה בכדי לקבל תוצאה מושלמת. כלומר, צביעת פסנתר הדורש תיקונים תהיה יקרה יותר מצביעה של פסנתר הדורש צביעה בלבד.

מתי כדאי לצבוע פסנתר?

כדאי לצבוע פסנתר בשלושה מצבים: כאשר מחוברים לפסנתר בקשר רגשי עמוק ולא רוצים להיפרד ממנו, כאשר מעוניינים לצבוע פסנתר בצבע ספציפי מיוחד, כאשר מדובר בפסנתר יקר ערך.

בכל מקרה אחר, כנראה שכדאי לשקול טרייד-אין – החלפת הפסנתר הישן בחדש.
אשמח לייעץ ולעזור לכם – מוזמנים ליצור איתי קשר, פטר 054-9988948

צביעת פסנתרים – עשה זאת בעצמך

צביעת פסנתר איננה דבר זול. לעיתים הצביעה תעלה יותר משווי הפסנתר עצמו. לכן במקרה כזה בוודאי תישקלו לוותר על הצביעה או לנסות ולצבוע לבד. אם תחליטו לצבוע לבד קחו בחשבון כי יש עלויות לא מבוטלות לכלי העבודה וחומרי הגלם כמו כן עבודה כזו דורשת  ידע קודם וניסיון עשיר בעבודות עץ ונגרות. בנוסף, יש לקחת בחשבון שפרויקט כזה דורש שפע של זמן ומקום – מקום לעבוד ומקום לצבוע.  כמובן שאם הפסנתר יקר לליבכם וחשובה לכם חזות הפסנתר אל תוותרו על צביעה מקצועית.

 

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana