התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

התקנת גלגלים לפסנתר

יש לכם פסנתר ואתם מעוניינים להזיז אותו אבל אין לו גלגלים או הגלגלים שלו שחוקים? שירות של התקנת גלגלים או החלפה שלהם הוא שירות הניתן בבית הלקוח ומאפשר הזזה בטוחה וקלה של הפסנתר בתוך הבית!

הפתרונות שלנו עבור התקנת גלגלים או החלפת גלגלים:

ניתן להתקין גלגלים לכל הפסנתרים –  פסנתרים רגילים או פסנתרי כנף.

 • אין לפסנתר גלגלים בכלל? נספק לכם מתקן מיוחד עם גלגלים שמתחבר לבסיס הפסנתר ומקנה לו את היציבות הדרושה ואשר יאפשר הזזה נוחה ובטוחה של הפסנתר ממקום למקום
  מתקן מיוחד לפסנתר ללא גלגלים

  מתקן מיוחד לפסנתר ללא גלגלים

 • הגלגלים של הפסנתר פגומים? יש שתי אופציות-  להחליף את הגלגלים הפגומים בגלגלים סינתטיים אשר יאפשרו הזזה קלה ובטוחה של הפסנתר ולא ישאירו סימני חלודה או במידה והרצפה חלקה (כמו פרקט) ניתן לשים צלחות מתחת לגלגלים ואז ניתן לדחוף את הפסנתר בצורה בטוחה ללא גרימת זעזועים.
 • . מעוניינים להגן על רצפה עדינה / פרקט? ניתן לשים צלחות מתחת לגלגלים ואז ניתן לדחוף את הפסנתר בצורה בטוחה ללא גרימת זעזועים.
  צלחות לגלגלים של פסנתר

  צלחות לגלגלים של פסנתר

מדוע להתקין גלגלים לפסנתר?

פסנתר הוא כלי נגינה כבד מאוד והזזה שלו בלי גלגלים דורשת מיומנות רבה וחייבת להתבצע ע"י מומחים נדרשים להרים את הפסנתר מהקרקע בכדי להזיז אותו, אחרת הזזה של הפסנתר ע"י דחיפה היא מסוכנת גם לפסנתר וגם למרימים. לכן אני ממליץ למען בטיחותכם ולמען בטיחות הפסנתר, לדאוג שלפסנתר יהיו גלגלים תקינים.

 

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana