התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

הובלת פסנתרים

הובלת פסנתר

הובלת פסנתרים היא לא דבר של מה בכך, הובלת הפסנתר חייבת להיעשות בצורה הבטוחה והטובה ביותר כדי למנוע פגיעה בפסנתר עצמו, במבנה אליו מובילים את הפסנתר וכמובן באנשים בסביבה .

הובלת פסנתרים רק ע"י מומחים – מדוע?

חברים או מובילי דירות אינם מובילי פסנתרים! שינוע פסנתרים ממקום למקום חייב להיעשות ע"י מומחים לכך וזאת מכמה סיבות:

 • פסנתר הינו כלי נגינה מאוד כבד – הפסנתר בנוי מעץ ומתכת. משקלו של פסנתר מתחיל מ-100 ק"ג ויכול להגיע לחצי טון כשמדובר בפסנתר כנף. המובילים לפני שהם מרימים את הפסנתר הם מוכנים למשקל הזה ויודעים כיצד לבצע הנפה והזזה נכונה שלו. כבר ראיתי במו עיני איך חבורה של גברים חסונים מרימים את הפסנתר, אך אחד מהם לא היה מוכן למשקל, הפסנתר נשמט מידיו ונפל בחוזקה על רגלו – רגלו נשברה והפסנתר ניזוק.
 • הובלת פסנתרים דורשת מתן פתרונות בזמן אמת – כשמגיעים לחלל צר – משקוף קטן מהסטנדרט, חדר מדרגות צר – המובילים נדרשים להפוך את הפסנתר ולעיתים לפרק חלק ממנו. רק מובילים מקצועיים ידעו לעשות זאת כראוי.
 • הובלה בטוחה של הפסנתר – פסנתר הוא כלי מאוד יקר ועדין, מובילי פסנתרים מנוסים יודעים איך לקשור את הפסנתר במשאית כך שלא יפגע במהלך הנסיעה (כגון קפיצות על פסי האטה).
 • הובלת פסנתרים דורשת ביטוח – למובילי פסנתרים מקצועיים יש ביטוח, כך שאם הפסנתר חס וחלילה ניזוק תוכלו לקבל פיצוי עבור הנזק.
 • האחריות על הפסנתר נשמרת – הפסנתר מורכב מעשרות אלפי חלקים קטנים ולכן הוא כלי מאוד עדין. היות וזה המצב, כל פתרון של שינוע הפסנתר שלא ע"י מומחים יכול לסכן את הפסנתר. לכן, ברגע שבוחרים להוביל פסנתר הנמצא באחריות בצורה עצמאית ולא ע"י מומחים, האחריות על הפסנתר מתבטלת. לא כדאי לסכן את ההשקעה בפסנתר באי תשלום סכום ההובלה שהוא סכום קטן בהשוואה לשווי הפסנתר שישרת אתכם נאמנה משך שנים רבות.

כמה עולה להוביל פסנתר?

:ברוב המקרים, מחיר הובלת פסנתר נע בין 450-600 ש"ח.
המחיר הסופי תלוי במספר פרמטרים

 • המקום בארץ – הובלות פסנתרים למקומות מרוחקים כמו קרית שמונה, מטולה, אילת וכו' יעלו יותר מאשר מקומות שקרובים לאזור המרכז. במקרה של מקום מאוד מרוחק יכולה להיות תוספת של בין 100-1,000  ש"ח
 • מספר הקומות ביעד ההובלה – כל קומה מוסיפה עלות למחיר ההובלה הבסיסי. בד"כ תוספת של 50 ₪ לקומה עבור פסנתר עומד ו-100 ₪ לפסנתר כנף.
 • האם נדרש מנוף? כמובן שבמקרה כזה תצטרכו לשלם בנוסף למנוף
 • סוג הפסנתר – הובלה של פסנתר כנף יקרה יותר בכ-500-800 ש"ח מאשר הובלה של פסנתר עומד
 • מועד ההובלה – שינוע פסנתרים בשעות חריגות או ימי חג ושבתות תעלה יותר

אנו משתמשים בשירותי הובלת פסנתרים אחת לשבוע לכן הלקוחות שלנו מקבלים מחירים אטרקטיביים להובלה. גם אם לא רכשתם פסנתר דרכנו אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נצרף אתכם ליום ההובלה שלנו, כך שגם אתם תהנו משירות מקצועי ומחיר אטרקטיבי במיוחד.

איך לבחור חברת הובלה מקצועית?

ניתן לקבל המלצה על חברה המתמחה בהובלת פסנתרים דרך חנויות המוכרות פסנתרים ומכווני פסנתרים היות ויש להם ניסיון רב עם החברות הללו. אנו לדוגמה, משתמשים בשירותי הובלת פסנתרים אחת לשבוע לפחות ואיננו מוכנים בשום אופן להסתכן ולהוביל את הפסנתרים שלנו עם מובילים שאינם מיומנים ומקצועיים. עם השנים בחנו חברות שונות ובשנים האחרונות בחרנו להתמקד בחברה אחת, שהוכיחה את עצמה בפנינו פעם אחרי פעם.

מה צריך לדעת מראש לפני שמזמינים שירות מחברה של הובלות פסנתרים :

 1.  המקום בו יעמוד הפסנתר – צריך להכין מראש מקום לפסנתר, כדאי שהפסנתר יעמוד בצמוד לקיר פנימי ולא במקום שיכול לסבול מרוחות פרצים (מול דלת, בין חלונות, מול מזגן)
 2.  זמן הוא לא זמן – הרבה פעמים המובילים יתאמו אתכם שעה, אך בגלל עיכובים לא צפויים יגיעו בזמן אחר. היו ערוכים לכך.
 3. מחיר – לעיתים המחיר שנקבע מראש ישתנה כשהמובילים יתקלו בדברים לא צפויים, לדוגמה קומות שלא סוכמו מראש, מעלית צרה מידי שדורשת עליה במדרגות. לרוב המובילים יבררו הכל מראש ואתם תדעו את המחיר המדויק, אך היו ערוכים לשינויים שעולים מהשטח.
 4. בדיקת הפסנתר – חשבו לבדוק את הפסנתר מיד עם ההגעה שלו לביתכם. נזקים שקורים בעת ההובלה הם בולטים. מצאתם נזק הראו מיד למוביל, כי לאחר שיעזבו את המקום לא תקבלו אחריות לנזק. חשוב לציין שהחברה שלנו ששמה דגש על הובלת פסנתרים מקצועית מובילה את הפסנתרים כשהם עטופים ומקובעים לקירות המשאית ולכן עד היום לא נתקלנו איתם במקרים שנגרמו נזקים ללקוח.
Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana