התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

למה פסנתרים יד שניה של YAMAHA מסדרת ה-U הם הנמכרים ביותר בעולם.

סדרת ה-U של ימאהה נחשבת לסדרה מאוד מוצלחת ופופולארית בעולם של פסנתרים עומדים (לא מסוג פסנתר כנף). בין הדגמים הידועים הם: U1, U2, U3, UX. לדעתי לא קיים פסנתרן שלא התנסה בדגמים אלו היות והם נמצאים בכל מקום – בחדרי חזרות, בכיתות לימוד, בקונצרטים, בבתי מורים לפסנתר ובחנויות. פסנתר YAMAHA U1 הוא הפסנתר הנמכר ביותר בעולם כבר שנים רבות.

 1. פסנתרי YAMAHA יד שניה מיוצרים ביפן

  בוני הפסנתרים היפניים כמו YAMAHA, KAWAI, TOYO , ATLAS  תפסו שם עולמי בזכות סטנדרט הבניה הגבוה שלהם אשר כולל תשומת לב לפרטים, רמת אסתטיקה גבוהה ובקרת איכות קפדנית מאוד. בשנים האחרונות הסינים התחילו לייצר פסנתרים ולהציע בשוק פסנתרים עומדים חדשים במחירים זולים מאוד, חברות ותיקות מצאו את עצמם בפני בעיה – עלויות החומרים והייצור לא איפשרו להם להתחרות במחירים הנמוכים האלו. אנשים שבאו לקנות פסנתר ללא ידע או הבנה בצליל העדיפו לקנות פסנתר חדש סיני בחצי או שליש מחיר מפסנתר חדש יפני או אירופאי. אז כדי להתחרות ולהוזיל מחירים, החברות השאירו את המותג על הפסנתר אך העבירו את הייצור למדינות שונות במזרח (כמו סין ואינדונזיה) בהם כוח העבודה זול והתחילו להשתמש בחומרי גלם נחותים יותר. ולכן בימים אלו, חשוב מאוד לברר טוב טוב את ארץ הייצור! לדוגמה, לא כל פסנתרי YAMAHA מיוצרים ביפן! לדוגמה, YAMAHA U1s לא מיוצר ביפן (כלל אצבע – פסנתרים יד 2 עומדים שיוצרו לפני 30 שנה ויותר, בטוח יוצרו ביפן), פסנתרי TOYO החדשים הם סיניים וזה ניכר בצליל ובגימור (למרות שהפטישים שלו הם יפניים ועל גבי לוח המתכת של תיבת התהודה מוטבע שם המפעל היפני שמייצר פסנתרי TOYO) . אצלנו בחנות אנחנו מוכרים רק פסנתרי ימאהה מתוצרת יפן!

  צפו במלאי פסנתרי הימאהה>>
 2. פסנתרים מסדרת ה-U הם "סוסי עבודה"

  לא סתם הפסנתרים האלו הם הבחירה הראשונה של בתי ספר למוסיקה ונגנים מקצועיים – הם יודעים שהפסנתרים האלו באו לעבוד! ידוע לכל מבין דבר שעם תחזוקה נכונה, הפסנתרים האלו, גם בנגינה אינטנסיבית יומיומית של שעות ארוכות לאורך שנים רבות, לא יורדים מרמתם הגבוהה.  ולכן הרוב מעדיפים לקנות פסנתרים יפניים יד שניה מסדרת ה-U  אשר עולה הרבה פחות (חצי ואף שליש) לעומת פסנתר חדש.

 3.  בנויים מחומרי גלם איכותיים ביותר

  חומרי הגלם מהם הפסנתרים בנויים הם חומרים מסורתיים שהוכיחו את עצמם לאורך מאות שנים הן בעמידותם והן באיכות הסאונד שהם מספקים. לדוגמה, לוח תיבת התהודה בנוי מחתיכה אחת שלמה של עץ אשוחית (spruce). כבר מאות שנים שעץ האשוחית הוא הבחירה המועדפת לבניה של כלי מיתר אקוסטיים איכותיים (כמו הכינור של סטרדיווריוס שנמכר למעלה מ-2 מליון דולר). עץ האשוחית מבוקש מאוד בשל סיביו הישרים אשר מקנים יכולות ויברציה מעולות ומספקים סאונד חזק ועשיר. כיום כדי להוזיל עלויות משתמשים בסוגי עץ נחותים יותר או במה שנקרא plywood (עץ תעשייתי המורכב משכבות עץ) וזה כמובן משפיע בצורה ישירה על איכות הסאונד ועל ערך הפסנתר.

 4.  אהובים בזכות הצליל הבהיר והעשיר שלהם ומגע הקלידים הקל

  פסנתרי יד שניה מתוחזקים מסדרת U של ימאהה הם מאוד מאוזנים מבחינת הצליל לכל אורך המקלדת. כלומר, יש אחידות בצליל במעבר בין 88 הקלידים שעל גבי המקלדת. מבנה הפסנתרים וחומרי הגלם האיכותיים מספקים פסנתר בעל צליל בהיר (הצלילים מופרדים ואין ערבול צלילים), עמוק, עשיר ויפה. המקלדת בפסנתרים מסדרת ה-U עוצבה במיוחד לנגינה זריזה וקלה וזאת בכדי למנוע עייפות בנגינה ולעודד יותר שעות של אימונים ונגינה.

 5.  נותנים תמורה גבוהה מאוד למחירם

  יחסית לאיכותם הגבוהה, המחיר של פסנתרים יד שניה תוצרת יפן מסדרת ה-U הוא נגיש ומאפשר כמעט לכל אחד להחזיק בביתו פסנתר בסטנדרט מאוד גבוה. בנוסף, היות והפסנתרים האלו הם מאוד פופולריים, קיימים עבורם כל חלקי החילוף בזמינות גבוהה ולכן גם התחזוקה והטיפול בהם לא יקרים.

 6.  שומרים על ערכם לאורך שנים ארוכות

  מחירם של פסנתרים למכירה חדשים של YAMAHA מסדרת ה-U הם בעלי תג מחיר גבוה בערך פי 2.5 מזה של פסנתרי יד שניה.  בשוק פסנתרי היד השניה פסנתרי YAMAHA מאוד מבוקשים ולכן יש להם כבר שנים רבות מחיר שוק די קבוע, שהוא גבוה יחסית גבוה לפסנתרים יפניים אחרים. בפסנתרי יד שניה אין כל-כך משמעות לגיל הפסנתר, אלא למצב שלו. אפשר למצוא פסנתר בן 5 שנים שעמד בתנאים קשים והוא חלוד מבפנים, או פסנתר אכול עש או תולעים שדורש שיפוץ. ומצד שני אפשר למצוא פסנתר בן 40 שנה שהוא כמו חדש מבפנים, היה שמור ומטופל לאורך השנים.אז אם קניתם פסנתר יד שניה במצב טוב  חשוב מאוד לשמור על נקיונו מאבק ולכוון אותו לפחות פעם בשנה וכך הוא ישמור על ערכו לאורך שנים ארוכות נוספות. אנו מספקים פסנתרי ימאהה נבחרים ובדוקים אישית ע"י פטר גרויסמן! אשר להם הוא ממשיך ונותן שירות לאחר רכישה ואחריות ל- 15 שנה.

  צפו במלאי פסנתרי הימאהה>>
 7.  פסנתרים מקצועיים המתאימים לכל הרמות ואין צורך להחליפם

  הפסנתרים מסדרה זו בנויים ברמה מאוד גבוהה, הם מאוד מאוזנים מבחינת הטונציה, המקלדת שלהם קלה ומגיבה בצורה מושלמת לנגן ובנוסף לכך, המנגנון הפנימי שלהם בנוי מחומרים איכותיים שנועדו להחזיק שנים ארוכות. הם כלי עבודה מעולים עבור פסנתרנים מתקדמים שאין להם מקום בבית להחזיק פסנתר כנף ומצויינים כקניה של פסנתר לילדים מתחילים שצריכים לפתח טכניקה יציבה ורוצים פסנתר שלא יצטרכו להחליף אותו בהמשך עם ההתקדמות.

 8.  מתאימים גם למי שלא מבין בפסנתרים

  כשאתם באים לקנות פסנתר ואין לכם ידע והבנה בנושא, אתם יכולים להיות מוצפים מאוד ממגוון הפסנתרים ומהמידע הרב הקיים. בשורה התחתונה, כשאתם קונים פסנתר Yamaha U1 או Yamaha U3 מטופל ומתוחזק, אתם יודעים שעשיתם קניה טובה.

  צפו במלאי פסנתרי הימאהה>>

לסיכום, 

פסנתרים מסדרת ה-U של YAMAHA הם מהדגמים המוצלחים והפופולריים ביותר בעולם. יש להם את השוק הכי גדול בגלל התמורה הגבוהה שמקבלים בעבור המחיר. בשורה התחתונה הם בחירה מצויינת לכל פסנתרן בכל רמה. אתם יכולים לספר לכל פסנתרן בעולם שקניתם פסנתר של YAMAHA מסדרת U המיוצרת ביפן והוא יברך אתכם על הקניה (ואולי גם קצת יקנא…).

אשמח מאוד לעזור לכם בבחירת הפסנתר ולתת לכם שירות אישי ומקצועי. 
בברכה, פטר 054-9988948

Tags: , ,

פוסטים קשורים

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana