התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרים לבנים – פסנתרים למכירה בצבע לבן

כדי לזכות בפסנתר לבן נקי ללא פגמים ושריטות יש לכם ארבע אפשרויות:
1.  לקנות פסנתר לבן חדש
2. לקנות בחנות פסנתר צבוע ללבן
3. לבחור פסנתר שאתם אוהבים מהמלאי בחנות ולבקש לצבוע אותו בלבן
4. לצבוע פסנתר אישי שלכם ללבן
לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לפטר 054-9988948

פסנתרים לבנים 

לחץ לסינון:

שאלות ותשובות בנושא קניית פסנתר לבן

שאלה: מה היתרונות והחסרונות בקניית פסנתר לבן?

היתרונות של קניית פסנתר לבן הם שכמעט ולא רואים עליו אבק והוא משתלב יפה בבתים מודרניים וכפריים.
החסרונות הם שהצבע הלבן תמיד מצהיב עם השנים. הוא מצהיב בצורה אחידה ואפילו לא שמים לב לכך, אבל כשהפסנתר מקבל מכה ומעוניינים לבצע תיקון, בלתי אפשרי להגיע ללבן המדוייק של הפסנתר כי הוא כבר לא ממש לבן ואז התיקון נראה לעין. 

שאלה: מה כדאי לקנות, פסנתר לבן חדש או פסנתר צבוע בלבן?

קניית פסנתר לבן חדש – היתרון הברור בקניית פסנתר לבן חדש הוא שהוא צבוע בצורה מושלמת. אין בו פגמים והוא מאוד יפה. החסרון הוא שהוא יהיה בד"כ פסנתר סיני. ואז בעצם יש התפשרות מאוד גדולה על טיב הפסנתר- איכותו והצליל שלו. מי שמחפש רהיט יפה לבית פסנתר לבן סיני הוא בהחלט מתאים עבורו, אבל מי שמעוניין בראש ובראשונה בפסנתר איכותי ששומר על ערכו ונותן חווית נגינה לא יתפשר ויעדיף שלא לקנות פסנתר חדש. 

קניית פסנתר צבוע ללבן – היתרון המובהק בקניית פסנתר צבוע ללבן הוא שבדרך-כלל מדובר על פסנתר יד שניה איכותי תוצרת יפן – פסנתר שאנחנו בחרנו לצבוע ללבן. תמיד יהיה מדובר בפסנתר ברמה גבוהה ובמצב מצוין. צביעה כזו לוקחת הרבה זמן ואנחנו תמיד נשקיע את הזמן הזה בפסנתר שיהיה לו ביקוש בקניה. החיסרון בקניית פסנתר צבוע ללבן הוא שהצביעה שלו לא תמיד מושלמת כמו כזו של פסנתר שיצא כרגע מהמפעל, אבל היתרונות עולים בהרבה על החסרונות. 

שאלה: ראיתי פסנתר שאני אוהב, ניתן לצבוע אותו ללבן ?

כן. ניתן לצבוע פסנתר אישי שלכם או מאידך לבחור פסנתר בחנות ולבקש לצבוע אותו ללבן. השירות כמובן ניתן בתשלום נוסף וגם אורך כחודש. אם יש לכם סבלנות ואפשרות להגדיל תקציב תוכלו לקבל פסנתר לבן בגוון לבחירתכם.

שאלה: למה כדאי להגיע אליכם ?

  • חנות של מכוון פסנתרים – אני, פטר גרויסמן – מכוון פסנתרים מומחה, אחראי על כל. הפסנתרים בחנות באופן אישי. אני בוחר אותם מתוך מגוון עצום של פסנתרים על סמך הניסיון והידע שלי, מבצע רגולציה וכיוון ולבסוף מספק בעצמי את שירותי האחריות.
  • פסנתרים בדוקים – אני בוחר את הפסנתרים אחד אחד לאחר בדיקה מקיפה וקפדנית בעיניים של מומחה היודע לאבחן את מצבו האמיתי של הפסנתר. ועל כן כל הפסנתרים שלי, נמצאים במצב מכאני יוצא מן הכלל.
  • פסנתרים במצב אופטימלי – אני באופן אישי מטפל בפסנתרים שמגיעים אלי. כל פסנתר יד שניה עובר מספר כיוונים ורגולציה בכדי להביאו למצב אופטימלי בו אתם תוכלו להנות מהנגינה לאורך שנים רבות.
  • אחריות וכיוונים – אני לא עוזב אתכם לאחר המכירה ומפנה אתכם לגורם אחר שיטפל לכם בפסנתר. אני הוא זה שנותן את האחריות על הפסנתר ומכוון אותו אצלכם בבית. אני מלווה אתכם לאורך שנים והכי חשוב לי שתהיו מרוצים.
  • מבחר ענק – חנות מאוד גדולה בה תוכלו למצוא את כל המותגים היפניים המובילים (YAMAHA , KAWAI, TOYO) וגם פסנתרים יחודיים ומיוחדים שנבחרו אחד אחד.
  • שקט ותשומת לב – החנות שלי ממוקמת באזור שקט ופסטורלי, ללא תנועה מסיבית כך שמובטחת לכם חוויה נעימה ורגועה. תוכלו להסתובב בתוך עולם של פסנתרים ולנגן ללא הפרעה ואנו נשמח להעניק לכם את מירב תשומת הלב וכמובן גם לפנק אתכם בקפה.

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana