התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פסנתרי TOYO

חברת TOYO היא החברה השלישית בגודלה ביפן, לייצור פסנתרים (הראשונה YAMAHA והשניה KAWAI) החברה נוסדה בשנת 1948 ועד לפני 40 שנה לערך ייצרה את כל הפסנתרים שלה ביפן, בשנת 2016 הייצור של הפסנתרים העומדים עבר לסין.

ניתן בהחלט להבחין בהבדל ברמה בין הפסנתרים היפניים לפסנתרים הסיניים, הפסנתרים היפניים איכותיים בהרבה מהפסנתרים הסיניים, אך הפסנתרים הסיניים הם בהחלט אופציה טובה למי שמחפש פסנתר חדש במחיר לא יקר

חברת טויו מייצרת גם מספר מותגים נוספים: Apollo, Fritzkuhla, Aizenaha, Azuma, Ballindamm, Elsner, Helman, Laurie,  Primatone, Mansard, Tonica, Vanbroad, Wagner, Yaesu, Zenon

לחץ לסינון:

למה לקנות פסנתר TOYO יד שניה ממכוון פסנתרים? 

 • פסנתרים בדוקים – אני בוחר את הפסנתרים אחד אחד לאחר בדיקה מקיפה וקפדנית בעיניים של מומחה היודע לאבחן את מצבו האמיתי של הפסנתר. ועל כן כל הפסנתרים שלי, נמצאים במצב מכאני יוצא מן הכלל.
 • פסנתרים במצב אופטימלי – אני באופן אישי מטפל בפסנתרים שמגיעים אלי. כל פסנתר יד שניה עובר מספר כיוונים ורגולציה בכדי להביאו למצב אופטימלי בו אתם תוכלו להנות מהנגינה לאורך שנים רבות.
 • אחריות וכיוונים – אני לא עוזב אתכם לאחר המכירה ומפנה אתכם לגורם אחר שיטפל לכם בפסנתר. אני הוא זה שנותן את האחריות על הפסנתר ומכוון אותו אצלכם בבית. אני מלווה אתכם לאורך שנים והכי חשוב לי שתהיו מרוצים.

שאלות ותשובות בנושא פסנתרי טויו


 • שאלה: היכן יוצר פסנתר הטויו שאני חושב לרכוש?

   פסנתרים אקוסטיים חדשים של חברת TOYOמיוצרים בסין (למרות שכתוב בתוכם HAMAMATSU JAPAN) זה ניכר באיכות הפסנתר ובצליל ששונה מזה של טויו היפני.
  פסנתרים יד שניה של חברת TOYO בני 35 שנה ויותר מיוצרים ביפן והם פסנתרים נפלאים. אם אתם נתקלים בפסנתר TOYO ואתם מתלבטים היכן יוצר, הכי טוב שתתייעצו עם מכוון פסנתרים יוכל לדעת אם הפסנתר הוא פסנתר יפני או סיני.

 •  

 • שאלה: למה רבים מהמורים ממליצים על פסנתר יד שניה ולא פסנתר חדש?

  מורים מעוניינים בטובת התלמיד. מצד אחד רוצים עבורו פסנתר איכותי, אך מצד שני לא רוצים להכביד על ההורים מבחינה כלכלית. פסנתר יד שניה נותן את הפתרון המושלם לכך. ניתן לרכוש פסנתר יד שניה תוצרת יפן או צ'כיה במצב כמו חדש בעלות סבירה, בעוד שפסנתר חדש מאותה תוצרת יעלה פי שניים. דבר נוסף, ניתן למצוא בשוק פסנתרים חדשים במחיר של פסנתר יד שניה מתוצרת יפנית, אך ארץ היצור שלהם תהיה סין או אינדונזיה. רוב המורים יעדיפו את התוצרת האירופאית או היפנית, אלו פסנתרים שנשמעים מעולה ושומרים על איכותם למשך עשרות שנים.


 • שאלה: מה מומחה בודק כשהוא בא לבחון פסנתר יד שניה?

  בגדול, המומחה מבצע 4 בדיקות, תוכלו להיעזר במידע הזה כדי לפסול פסנתרים, אך בשום פנים ואופן לא לבחור. את הבדיקה היסודית, המקיפה והמהימנה יכול לבצע רק מכוון פסנתרים מומחה.

  בדיקה של המכאניקה הפנימית – בפסנתר יש הרבה חלקים העשויים מלבדים ומעורות. חשוב לבדוק שאינם אכולים (ע"י עש, עכבר…) או שחוקים מנגינה. אם נמצא כי הם שחוקים, סביר להניח כי הפסנתר יזדקק בקרוב לשיפוץ.

  בדיקה של המיתרים והפינים – חשוב לבדוק שהפינים לא חלודים, חשוב לבדוק שהמיתרים שלמים ולא חלודים – מיתרים חלודים עלולים להיקרע.
  חשוב לוודא שאין סדקים במבנה המתכתי שעליו מותחים את המיתרים.

  בדיקה של הפטישים – הפטישים משפיעים על חוזק ואיכות הצליל של הפסנתר באופן ישיר. לכן מאוד חשוב לבדוק שהפטישים לא נשחקו משימוש יתר ושהלבד העוטף את הפטיש מספיק עבה.

  בדיקה של שלד הפסנתר – יש לבדוק שאין סדקים בתיבת התהודה (ניתן לראות את הסדקים בצידו האחורי של הפסנתר). יש לבחון את הפסנתר ביסודיות ולוודא שאין סימנים המעידים להימצאותם של תולעי עץ – חורים בגוף הפסנתר. מאוד קשה להיפטר מהן והם יהרסו לא רק את הפסנתר, אלא גם את הרהיטים בבית.

 • שאלה: למה אין מחירים באתר?

  הסיבה שאין מחירים באתר היא מאוד פשוטה –  אני יכול לקבל שני פסנתרים מאותו דגם  אך היות ומדובר בפסנתרים יד שניה, המחירים שלהם יהיו שונים – המחיר השונה נובע ממצב חיצוני, צליל ומצב מכאני. אין לי את היכולת לעדכן את האתר באופן תדיר ולכן לכל דגם של פסנתר יש דף מוצר אחד באתר. לדוגמה- יש כרגע ברשותי 12 פסנתרים מדגם YAMAHA U1 בטווח מחירים של בין 9,000 ש"ח ל-13,500 ש"ח, אך באתר המוצר מופיע פעם אחת בלבד. ברגע שתגיע לבחור פסנתר אצלי, אני מבטיח לך שתצא מרוצה – עם פסנתר איכותי במחיר מצויין. אם יש לך שאלות אתה מוזמן להתקשר אלי – פטר 054-9988948

   


Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana