התקשרו אלי ואשמח לייעץ, פטר   054-9988948

פטר גרויסמן – מכוון פסנתרים מומחה

אני פטר גרויסמן, בוגר האקדמיה למוסיקה, מכוון פסנתרים ומשפץ פסנתרים כבר למעלה מ-35 שנה.

פטר גרויסמן - מכוון פסנתרים

מלבד היותי מתחזק ומכוון פסנתרים במוסדות מוסיקה שונים ובבתים פרטיים אני גם הבעלים של בית המלאכה וחנות הפסנתרים "פסנתרי הצפון" בה עובדות יחד איתי אשתי וביתי.

דנה גולדשטיין
קרן גרויסמן

בית המלאכה הוא הלב הפועם של כל העסק, בו הפסנתרים עוברים טיפול ייסודי ע"י הצוות המקצועי והנפלא שלי

פתחתי את "פסנתרי הצפון" כך שלנגד עיניי עומדת טובת הלקוח. אני מאמין שלקוחות מרוצים הם ערובה להתפתחות ולצמיחה של העסק ולהמשך ההנאה שלי מהמקצוע. לצפייה בחוות דעת של לקוחות, לחץ כאן.

אני מאמין שתהיה שבע רצון רק כאשר:

 • תדע בדיוק מה אתה מקבל.
  לכן אני דואג, גם אם הלקוח לא מבקש, לפתוח בפניו כל פסנתר עליו אני ממליץ ולתת לו להתרשם בעצמו ממצבו הטוב והמתוחזק.
  הצגת פסנתר
 • תרכוש את הפסנתר המתאים לך ביותר.
  אני ולא אחר, מטפל בכל לקוח באופן אישי, אני הופך את הלקוח לשותף מלא בתהליך בחירת הפסנתר בכך שאני מקשיב לצרכיו ועוזר לו לבחור את הפסנתר המתאים לו ביותר מתוך נקודת מבט מקצועית.
  קניית פסנתר
 • תקבל תמורה מלאה לכספך
  כל הפסנתרים שאני מייבא אשר הינם פסנתרים יד שניה, עוברים בדיקה קפדנית ביפן ע"י מומחים. מהם אני מקבל דיווח מלא על מצבו של כל פסנתר שעבר בהצלחה את הבדיקה ונמצא תקין וטוב. ומתוך אלו אני עושה סלקציה ובוחר את הפסנתרים הטובים ביותר מתוך נסיוני האישי. כל הפסנתרים נמכרים רק לאחר שנבדקו על-ידי פה בארץ, טופלו, עברו רגולציה, כוונו לפחות פעמיים ונוקו ביסודיות מבפנים ומבחוץ. אני מאמין בכל פסנתר ופסנתר שאני מוכר ובטוח כי תרווה ממנו נחת שנים רבות ולכן אינני מהסס להעניק לפסנתר אחריות מקיפה ל-15 שנה.
 • תזכה לשירות הטוב ביותר.
  על כן אני מלווה כל לקוח באופן אישי, החל משלב ההתייעצות הראשונית וכלה באחריות שאני נותן לפסנתרים. לכל לקוח יש את מספר הנייד שלי ובכל מקרה של בעיה, פונים אלי ישירות ומקבלים שירות אדיב, מקצועי ומהיר.
  פסנתר בבית

אשמח לעמוד לייעץ לך ולעמוד לשירותך בכל עניין הקשור לפסנתרים. פטר 054-9988948

Top
whatsapp
דילוג לתוכן dana